Katarzyna Miller na Piaseczyńskim Mieście Kobiet 2023

Data publikacji: 21/03/2023

Za nami spotkanie autorskie w ramach Piaseczyńskiego Miasta Kobiet 2023. Tym razem gościnią biblioteki była psycholożka, psychoterapeutka, felietonistka i pisarka Katarzyna Miller. Autorka ma na swoim koncie ponad 40 książek w tym m.in.: „Bez cukru, proszę”, „Być kobietą i wreszcie zwariować”, „Nie bój się życia” czy “Kup kochance męża kwiaty”.

Pani Katarzyna od razu zauroczyła publiczność swoim poczuciem humoru i błyskotliwymi przemyśleniami. Spotkanie prowadziła Magda Kwiatkowska, która nie stroniła od wnikliwych pytań. Padło wiele ciekawych historii zaczerpniętych z życia. Katarzyna Miller opowiadała o tym, że dobrostan psychiczny ma znaczenie i warto dbać o siebie i swoje potrzeby. Licznie zgromadzona publiczność żywo reagowała na dyskusje autorki i prowadzącej. Na koniec padło kilka pytań od czytelniczek, na które Pani Katarzyna chętnie udzieliła odpowiedzi.
Niewątpliwą atrakcją wieczoru i zaskoczeniem była piosenka pt. “Agatka” autorstwa Katarzyny Miller, którą pisarka zaśpiewała a cappella podczas spotkania.

Wydarzenie było tłumaczone na polski język migowy oraz transmitowane na Facebook’u.

Wydarzenie odbyło się 18 marca 2023 w ramach projektu “Kultura bez barier”.
Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.