ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Każdy ma gust – spotkanie z Agnieszką Gniotek

Data publikacji: 09/10/2020

Tym razem na wtorkowym spotkaniu ze sztuką mieliśmy przyjemność gościć Panią Agnieszkę Gniotek – właścicielkę galerii sztuki i domu aukcyjnego Xanadu. Podczas spotkania mogliśmy dowiedzieć się jaki stosunek do sztuki mają Polacy i czy o gustach w ogóle powinno się dyskutować. Pani Agnieszka przekonywała, że gust można ćwiczyć tak, jak wszystko inne, np. kondycję na siłowni. Zapewniała również, że nie należy się bać wizyt w galeriach sztuki, bo w takich miejscach nikt wymaga, że będziemy ekspertami.

Pani Agnieszka pomogła nam również znaleźć odpowiedź na podstawowe pytanie, które nawet niewypowiedziane na głos jest zawsze obecne. Ile kosztuje sztuka? I tu spotkało nas zaskoczenie, nie trzeba być milionerem, aby cieszyć się pięknym obrazem, grafiką czy rzeźbą. Sztuka kosztuje tyle, ile chcemy za nią zapłacić.

Na koniec Pani Agnieszka opowiedziała kilka ciekawych historii o swoich klientach, które pokazały jak obcowanie ze sztuką może wpłynąć na zw

ykłe, codzienne życie.

Zapraszamy na kolejne spotkanie ze sztuką już w następnym miesiącu. Naszym gościem będzie Pani Mira Walczykowska z Kolonii Artystycznej.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl