Kicia Kocia w bibliotece

Data publikacji: 26/05/2022

W piątek 20 maja, naszą filię przy ul. Kościuszki 49, odwiedziła Pani Monika Skikiewicz, reprezentantka znanej serii książeczek dla najmłodszych “Kicia Kocia” Anity Głowińskiej. Pani Monika jako Bajanka poprowadziła warsztaty i animacje dla dzieci z przedszkola. Nasi najmłodsi goście i ich opiekunowie bali udział w zajęciach ruchowych i muzycznych. Dzieci wspólnie z Bajanką odszyfrowywały puzzle z bohaterami bajki o Koci Koci. Uczestnicy spotkania byli oczarowani eksperymentem przeprowadzonym przez Bajankę, magiczną książką ze znikającymi kolorami i puzzlami. Dzieci mogły zakupić książeczki z Kicią Kocią, otrzymały dyplomy i pieczątki z wizerunkiem Kici Koci. Bajanka skradła serca zarówno dzieci jak i dorosłych.