Klub Książki w języku ukraińskim – spotkanie grudniowe

Data publikacji: 14/11/2022

Dyskusyjny Klub Książki – to cudowna podróż w świat książek razem z ciekawymi ludźmi. Na spotkaniach klubu będziemy dyskutować o różnych książkach, dzielić się opiniami, wymieniać się książkami, zachęcać nawzajem do czytania, rozmawiać z rodakami i popularyzować ukraińską literaturę.

DKK będzie prowadzone w dwóch grupach wiekowych: dla dzieci i dla osób dorosłych.

Na pierwszym, inauguracyjnym spotkaniu omówimy zasady działania Klubu, zaplanujemy terminy spotkań, wybierzemy książkę do czytania na kolejne spotkanie oraz ciekawe tematy do dyskusji.

Zapraszamy 02.12.2022 r. na pierwsze spotkanie inauguracyjne do Biblioteki Publicznej w Piasecznie przy ul. Jana Pawłą II 55, szczególnie teraz, kiedy powinniśmy być razem.

Wszystkie informacje i zapisy prosimy kierować do Natalii Kuzminy:

telefon: (22) 484 21 60

e-mail: n.kuzmina@biblioteka-piaseczno.pl

UKR:

Український Читацький Клуб

Читацький клуб– це чудова подорож в світ книжок разом з хорошими людьми. На зустрічах клубу будемо обговорювати різні книги, сперечатися або погоджуватись, ділитися думками, обмінуватися книжками, заохочувати один одного до читання, спілкуватися зі своїми.

Клубів буде два: для дитей і для дорослих.

На першій зустрічі наших клубів представимо діяльність клубів, заплануємо наступні споткання та оберемо книгу, яку будемо читати та обговорювати.

Запрошуємо до нас, особливо сьогодні, коли повинні бути разом.

02.12.2022, п’ятниця, 18.00, Вхід вільний.

ul. Jana Pawła II 55

I piętro, Multicentrum