ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Mangi i Anime – spotkanie online

Data publikacji: 06/05/2021

Zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Mangi i Anime w formie online. Porozmawiamy o seriach potocznie zwanych ISEKAI, w których to postacie przenoszą się lub odradzają w równoległym świecie! Lubicie Sword Art Online? Jeżeli odpowiedzieliście Tak, to nie może was zabraknąć w poniedziałek o 17:00 na Zoomie! Jeżeli natomiast nie znacie serii, a tematyka Was interesuje, również liczymy na Waszą obecność! 

Spotkanie zostanie przeprowadzone dzięki aplikacji internetowej Zoom.  

Kiedy? 10.05.2021 r., o godzinie 17:00
Jak wziąć udział? W celu wzięcia udziału w spotkaniu należy napisać na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl oraz podać NUMER KARTY BIBLIOTECZNEJ, oraz NICK, pod jakim uczestnik będzie brał udział w spotkaniu. Jeżeli osoba zainteresowana spotkaniem nie jest użytkownikiem Biblioteki Publicznej w Piasecznie, należy wydrukować oraz wypełnić poniższy formularz, zeskanować go i odesłać na adres cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl (za osoby niepełnoletnie formularz zgłoszeniowy wypełnia i podpisuje rodzic/opiekun prawny).  Uczestnicy o nie potwierdzonym NICKU nie będą wpuszczeni do pokoju. W odpowiedzi zwrotnej zainteresowani otrzymają link do spotkania na platformie Zoom.  

Uwaga: Osoby biorące udział we wcześniejszych spotkaniach – link do spotkania będzie taki sam (obowiązują te same NICKI).

Formularz zgłoszeniowy

 

Multicentrum Biblioteki Publicznej w Piasecznie – Polajkuj, obserwuj i bądź na bieżąco!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl