ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Podróżnika – Hulajnogą i autostopem przez Afrykę

Data publikacji: 06/02/2020

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach Klubu Podróżnika. Tym razem gościem będzie Tomasz Jakimiuk, który opowie o podróżach przez Afrykę – ale nie byle jakich podróżach! Podlaski podróżnik i bloger, entuzjasta fotografii, student dziennikarstwa podróżował przez Czarny Ląd autostopem i… hulajnogą! W 2019 roku spakował plecak, zabrał hulajnogę i ruszył w podróż. Przez cztery miesiące odwiedził dziewięć państw.

Jego celem było przemierzenie Afryki z północy na południe od Egiptu aż po RPA. Odpychał się na hulajnodze i jechał autostopem, a wszystko po to, by być jak najbliżej lokalnych, chcąc poznać wszelkie piękno i niedoskonałości odwiedzanych ziem. W Egipcie zamknęła go policja z dziwnymi zarzutami. W Sudanie na Pustyni Nubijskiej zmagał się z brakiem wody. Później trafił do nielegalnej kopalni złota. W Etiopii wylądował w domu publicznym, bo zabrakło prądu. W Botswanie przy jego namiocie chodziły słonie i żyrafy. Podróż z wieloma zwrotami akcji, których nikt się nie spodziewał.

Zapraszamy 4 marca o godz. 18.30. Wstęp wolny. Biblioteka Główna w CEM, ul. Jana Pawła II 55 Piaseczno, II piętro.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl