Klub Podróżnika “Na obrzeżach świata – w centrum życia”

Data publikacji: 20/10/2021

“Moja droga życiowa nie należała do monotonnych, po szczęśliwym zakończeniu edukacji na poziomie zawodówki, kiedy to zdobyłem zawód ślusarza spawacza, imałem się różnych zajęć, np. dozorowania czy niestety przemytu, by w końcu odnaleźć swoje przeznaczenie. Zacząłem podróżować autostopem bez pieniędzy i konkretnych planów i taki sposób uważam za najlepszy. Zazwyczaj wtapiam się w społeczności krajów, które odwiedzam, dzięki czemu poznaję życie i zwyczaje zwykłych ludzi.”

Tak pisze o sobie Mariusz Kurc, podróżnik oraz autor książki pt. “Na obrzeżach świata – w centrum życia”, którego będziemy mieli przyjemność gościć w Bibliotece Głównej 20 października o godzinie 18:00. Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych posłuchać o podróżach po świecie, a także w głąb samego siebie. Wstęp wolny.