ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Podróżnika po Polsce: Podróże bez barier

Data publikacji: 03/03/2023

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Klubu Podróżnika po Polsce!

W czwartek, 30 marca, o 17:30 w czytelni Biblioteki Głównej będziemy mieli przyjemność gościć Miśki w podróży, czyli Magdalenę Kulus oraz Michała Truchana.

Magdalena i Michał wspólnie opowiedzą nam o idei podróżowania, pokonywania barier i szukania miejsc przyjaznych osobom z niepełnosprawnościami. Dowiemy się do jakich miejsc wracają i które polecają, co warto zobaczyć na Śląsku w jeden weekend oraz jak wygląda Urbex – zwiedzanie opuszczonych miejsc.

Miśki w podróży o sobie: Jesteśmy w trasie, nawet gdy nie podróżujemy, bo mamy wiele marzeń. Lubimy być blisko natury, ale jako miłośnicy historii i architektury bywamy też w wielkich miastach. Chadzamy nieutartymi szlakami i odwiedzamy nieoczywiste miejsca. Dzielimy się tym, co nas zachwyca i pokazujemy świat z perspektywy naszego staruszka VW transportera. Jeżeli lubisz survival, vanlife i podróże w nieznane – na pewno znajdziemy wspólny język!

Budynek jest dostępny architektonicznie. W razie potrzeby zapewniamy dostęp do:
  • tłumaczenia PJM,
  • pętli indukcyjnej,
  • pomocy asystenta.
Zapotrzebowanie na powyższe rozwiązania należy zgłosić organizatorowi w terminie maksymalnie trzech dni przed wydarzeniem.
Spotkanie jest organizowane w ramach projektu “Kultura bez barier”.

Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl