ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Klub Poszukiwaczy Słowa

Data publikacji: 29/05/2024

22 maja piaseczyńscy pisarze i poeci spotkali się w ciekawym miejscu naszej biblioteki. Tym razem zorganizowaliśmy spotkanie w strefie SOWA (Strefa Odkrywania Wyobraźni i Aktywności), która jest częścią biblioteki, ale dotąd nieznaną naszym klubowiczom. Tradycyjnie nastąpiło miłe powitanie wszystkich uczestników. Następnie każdy Klubowicz prezentował przygotowane przez siebie utwory, których tematem przewodnim były słowa: „pragnienie” i „Mikołaj”. Niektórzy pisarze i poeci potraktowali temat poważnie, a inni z przymrużeniem oka, na wesoło. Kolejną częścią spotkania było odkrywanie strefy Sowa. Klubowicze badali eksponaty, próbowali rozwiązywać łamigłówki i zagadki, dobrze się przy tym bawiąc.

Zapraszamy na kolejne wydarzenia i dołączcie do nas, by wspólnie odkrywać piękno słowa pisanego. Słowa wylosowane na przyszłe spotkanie to: „ziarno” i „obrączka”.

Do zobaczenia!

Przedwakacyjne spotkanie zaplanowaliśmy na 5 czerwca, o godz. 17.00, w sali szkoleniowej biblioteki głównej na I piętrze, ul. Jana Pawła II 55

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl