ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Kobieta z kotem

Data publikacji: 08/02/2020

Serdecznie zapraszamy na kolejną wystawę malarstwa w galerii naszej biblioteki w CEM. Wystawa Jadwigi Wolskiej pt. “Kobieta z kotem” to opowieść o kobiecej naturze, sile i wrażliwości, opowieść o kociej duszy i tajemnicy, i być może o tym co je łączy…, ale przekonajcie się już sami. Wernisaż wystawy odbędzie się 22 lutego 2020 roku (sobota) o godzinie 17.00. Wszyscy uczestnicy wernisażu będą mogli wziąć udział w losowaniu upominków przygotowanych przez artystkę.

O autorce

Urodzona we Wrocławiu, gdzie kończyła Liceum Sztuk Plastycznych, a następnie Akademię Sztuk Pięknych z wyróżnieniem w 1999 r. Początkowo zawodowo związana z malarstwem witrażowym i ściennym, przez kolejne lata realizuje się w projektowaniu wnętrz i scenografii. Od lat mieszka i tworzy w Józefosławiu i tu, pod wpływem różnych doświadczeń, szukając spełnienia i harmonii, postanowiła powrócić do tego, co najbardziej kocha. W swoich barwnych i zrównoważonych obrazach sięga po różne tematy, ale najwięcej uwagi poświęca sylwetkom kobiet i portretowaniu kocich charakterów. Prace wystawia i sprzedaje w kraju i za granicą. W swojej pracowni od kilku lat prowadzi zajęcia i warsztaty, ucząc sztuki malarskiej dzieci i dorosłych.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl