Kody do aplikacji Empik Go w sierpniu

Data publikacji: 04/08/2021

E-booki i audiobooki cieszą się coraz większą popularnością wśród naszych Czytelników, dlatego postanowiliśmy rozszerzyć naszą ofertę!

W sierpniu, podobnie jak w poprzednim miesiącu, również mamy dla Was darmowe kody do aplikacji Empik Go. Czeka tam 30 000 e-booków oraz 25 000 audiobooków i podcastów!

Aby skorzystać z aplikacji za darmo przez 30 dni, należy napisać e-mail na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl, podać numer swojej karty bibliotecznej i poprosić o wydanie kodu.

Kod trzeba aktywować na stronie internetowej
https://www.empik.com/go/biblioteki/kod. Następnie należy zalogować się na swoje konto Empik lub stworzyć nowe, pobrać aplikację Empik Go na urządzenie z systemem iOS lub Android i zalogować się w aplikacji.

Serdecznie zapraszamy!