Kody do aplikacji Empik Go!

Data publikacji: 21/07/2021

Drogie Czytelniczki, drodzy Czytelnicy!

Dzięki uprzejmości hurtowni Platon mamy dla Was niespodziankę! Otrzymaliśmy 20 darmowych kodów do wykorzystania
w aplikacji Empik Go. Czeka na Was 30 000 e-booków oraz 25 000 audiobooków i podcastów!

Aby wypróbować aplikację za darmo przez 30 dni, należy napisać e-mail na adres cemdorosli@biblioteka-piaseczno.pl, podać numer swojej karty bibliotecznej i poprosić o wydanie kodu.

Kod trzeba aktywować na stronie internetowej https://www.empik.com/go/biblioteki/kod. Następnie należy zalogować się na swoje konto Empik lub stworzyć nowe, pobrać aplikację Empik Go na urządzenie z systemem iOS lub Android i zalogować się w aplikacji.

Później pozostaje już tylko cieszyć się lekturą!