ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Kolejne spotkanie projektu „Józefosław i Julianów – w poszukiwaniu tożsamości”

Data publikacji: 08/06/2021

Filia w Józefosławiu zaprasza na kolejne spotkanie w ramach projektu „Józefosław i Julianów – w poszukiwaniu tożsamości” 9 marca o godzinie 14.00.

Zachęcamy do przejrzenia domowych szuflad czy porozmawiania z sąsiadami oraz dostarczenia do Biblioteki fotografii, pocztówek, map, spisanych opowieści i wspomnień. Zostaną one zeskanowane i oddane właścicielowi.

Interesują nas wszelkie materiały z niedalekiej przeszłości, nawet te z 5, 10, 15 lat wstecz. Zebrane materiały posłużą do stworzenia publikacji oraz wystawy.

 

Projekt „Józefosław i Julianów – w poszukiwaniu tożsamości” jest dofinansowany ze środków funduszu sołeckiego Józefosławia.

Partnerami projektu są: Stowarzyszenie „Pomysł na Józefosław”, Magazyn „Sąsiedzi”, Biuro Promocji i Informacji Gminy Piaseczno oraz Muzeum Regionalne w Piasecznie.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl