ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Koncert “Damska torebka”

Data publikacji: 15/05/2023
W sobotę 13 maja 2023 roku w Bibliotece Głównej odbył się koncert pt. “Damska torebka”. Był to niezwykły recital Marty Jędrzejczyk – muzyczna uczta składająca się z utworów bliskich sercu artystki. Co ciekawe, kolejność utworów nie była zaplanowana. Decydowali o niej widzowie, którzy losowali tytuły z damskiej torebki. Podczas koncertu usłyszeć można było piosenki o życiu i miłości, na głosy i solo, po polsku i po angielsku, a wszystko to zamknięte było w czułych objęciach aranżacji instrumentalnej zespołu muzycznego.
Marta Jędrzejczyk na scenie.

Na scenie Marcie Jędrzejczak towarzyszyli: Sylwia Biernat (skrzypce, bas, głos), Stanisław Szczyciński (fortepian, głos) oraz Paweł Piotrowicz (bas, szuflabas, gitara, ukulele).

Przestrzeń sali widowiskowej jest dostępna architektonicznie, swobodnie można poruszać się po niej na wózku czy o kulach. Sala jest wyposażona w pętlę indukcyjną, która ułatwia odbiór koncertów osobom korzystającym z aparatów słuchowych. Odpowiednie nagłośnienie i światło ułatwia odbiór wydarzeń. 
 
Koncert został organizowany w ramach projektu “Kultura bez barier”.

Projekt pn. “Kultura bez barier” realizowany jest przez Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych w ramach Osi priorytetowej IV. Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, w ramach Działania 4.3 Współpraca ponadnarodowa Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój na lata 2014-2020.

belka z logotypami
...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl