Koncert uczniów szkoły BeMusic w Bibliotece

Data publikacji: 30/06/2021

25 czerwca 2021 o godzinie 17:00 odbył się koncert podopiecznych Centrum Rozwoju Muzycznego BeMusic.

Centrum Rozwoju Muzycznego BeMusic to szkoła muzyczna kształtująca ludzi pod względem emisji głosu, nauki gry na instrumentach oraz rozwijaniu siebie. Założycielem i pomysłodawcą BeMusic jest Marta Jędrzejczyk. Szkoła znajduję się przy ul. Ludowej 3 oraz ul. Młynarskiej 4 w Piasecznie. Do grona nauczycieli należą: Marta Jędrzejczyk, Krystian Jędrzejczyk, Elżbieta Kalinowska, Łukasz Mielko, Agnieszka Nowak, Sylwia Biernat oraz Magdalena Gajda.

Wydarzenie miało miejsce na sali widowiskowej w budynku Biblioteki Głównej CEM. Wszystko odbyło się zgodnie z panującymi obostrzeniami związanymi z pandemią COVID 19, osoby siedzące na widowni miały założone maseczki. Kliknij, aby zobaczyć transmisję z koncertu.

Występy uczniów były różnorodne, od top hitów obecnych list przebojów aż po klasyki niesamowitego rock’a! Nie zabrakło również polskich utworów. Najczęściej wykonywane utwory to “Everything I Wanted” Billie Eilish, “Favourite Crime” Olivii Rodrigo, “Shallow” Lady Gagi oraz Bradley Cooper’a, ale również znalazło się miejsce na polskie przeboje takie jak “Szampan” Sanah oraz “Czy nastanie znów świt” z Rogatego Rancza Disney’a. Największą niespodzianką był występ zespołu z piosenką “Sweet Child O’ Mine” Guns N’ Roses. Atmosfera była niesamowita! Mimo maseczek widać było uśmiechy dumnych rodziców i świetną zabawę całej publiki! Gratulujemy wszystkim występującym i życzymy wielu sukcesów na dalszej ścieżce muzycznej kariery!