Konkurs „Czy znasz bibliotekę w Józefosławiu – mapa”

Data publikacji: 15/06/2020

Zapraszamy do udziału w konkursie „Czy znasz bibliotekę w Józefosławiu — mapa”! Wystarczy, że stworzysz mapę biblioteki lub jej lokalizacji. Jakie ulice są dookoła biblioteki? Jak działy są rozmieszczone w samej bibliotece? Konkurs skierowany jest do młodzieży od 10 roku życia oraz osób dorosłych z terenu gminy Piaseczno i trwa od 1 maja do 31 sierpnia 2020 roku.

Zasady Konkursu

• Wybierz jedną z kategorii:
      • stwórz mapę przedstawiającą wnętrze biblioteki, rozmieszczenie działów i ich nazwy
      • stwórz mapę ukazującą lokalizację biblioteki – co znajduje się dookoła, jakie są nazwy ulic
  • Pracę wykonaj w formie elektronicznej: format A4, plik PNG, rozdzielczość 300 dpi.
  • Po wykonaniu pracy opisz plik swoim imieniem i nazwiskiem oraz dołącz Kartę zgłoszenia udziału (znajdziesz ją poniżej).
  • Wszystko wyślij na adres jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl lub serwisem umożliwiającym przesyłanie dużych plików
  • Zgłoszenia udziału Uczestników, którzy nie ukończyli 18 roku życia, dokonuje rodzic.

Komisja wybierze i nagrodzi jednego autora w każdej kategorii.

Zwycięzca otrzyma bon upominkowy do Empiku

o wartości 150,00 zł.

Udział w Konkursie wymaga wypełnienia i podpisania Karty zgłoszenia udziału:

Karta zgłoszenia młodzież 10-18 lat

Karta zgłoszenia dorośli

Regulamin konkursu

Chcesz przypomnieć sobie układ biblioteki? Sprawdź akcję „Czy znasz bibliotekę w Józefosławiu?” prowadzoną na Facebooku Biblioteki: https://www.facebook.com/events/3198284467063213/