Konkurs plastyczny – projekt okładki “Małego Księcia”

Data publikacji: 27/01/2023

Filia Zalesie Dolne zaprasza młodzież w wieku 10-15 lat do wzięcia udziału w konkursie plastycznym na projekt okładki do książki Antoine do Saint-Exupery’ego pt. “Mały Książę”.

Aby wziąć udział w konkursie należy wykonać pracę plastyczną w formacie A4 (orientacja pionowa) techniką dowolną. Praca konkursowa to projekt okładki do książki “Mały Książę”.

Nagrodą główną będzie umieszczenie pracy laureata na okładce naszego bibliotecznego rękopisu “Małego Księcia” oraz karta podarunkowa do Empiku o wartości 100 zł.

Podpisane prace konkursowe wraz z wypełnioną Kartą Zgłoszeniową można składać we wszystkich placówkach, w godzinach otwarcia bibliotek, w terminie do 24 lutego 2023 r.

Uroczyste wręczenie nagród wraz z otwarciem wystawy pokonkursowej odbędzie się 8 marca 2023 r. o godz. 17:00 w filii w Zalesiu Dolnym, al. Kasztanów 12, 05-500 Piaseczno.

Zgłoszenie się do udziału w konkursie jest jednoznaczne z zaakceptowaniem treści Regulaminu Konkursu.

Plakat promujący konkurs plastyczny na projekt okładki do książki "Mały Książę"