ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Książkomat oficjalnie otwarty dla czytelników

Data publikacji: 16/06/2020

Książkomat w poczekalni na dworcu PKP w Piasecznie jest już otwarty dla czytelników. Oficjalne otwarcie odbyło się 15 czerwca 2020 roku. Burmistrz Miasta i Gminy Piaseczno, Daniel Putkiewicz, osobiście przetestował działanie nowego bibliotecznego urządzenia. Książkomat to idealne rozwiązanie dla zabieganych, dla których godziny otwarcia biblioteki są niewystarczające. Teraz można odebrać i zwrócić wypożyczenia niemal przez 20 godzin dziennie – w godzinach otwarcia dworca. Zapraszamy!

W związku z tym, że jesteśmy pierwszą biblioteką, która ma książkomat połączony z programem bibliotecznym MAK+, mogą zdarzać się problemy techniczne, za co przepraszamy. Błędy te związane są ze współpracą między książkomatem a systemem. Postaramy się reagować jak najszybciej, by je wyeliminować. Prosimy o wyrozumiałość.

 

 

Zobacz instrukcję obsługi książkomatu dla czytelników!

 

Zobacz film o książkomacie oczami czytelników!

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl