Książkomat… to proste! Zobacz film

Data publikacji: 12/06/2020

Już w ten wtorek (16 czerwca 2020) uruchamiamy książkomat na dworcu PKP w Piasecznie! Jest to urządzenie samoobsługowe, które umożliwia odbiór zamówionych książek, filmów i audiobooków o dowolnej porze, w godzinach otwarcia poczekalni. Do książkomatu można również zwracać wypożyczone zbiory. Jest to idealne rozwiązanie dla zabieganych, którzy nie muszą się już dostosowywać do godzin otwarcia biblioteki. Zobacz, jak działa to udogodnienie i co mówią o nim czytelnicy! Zamawiaj online, odbieraj i zwracaj wypożyczenia do książomatu – sprawdź jakie to proste!

Do zobaczenia w kolejnych filmach!

Występują:
Jolanta Radecka