ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Kwietniowe spotkanie DKK

Data publikacji: 09/05/2022

Podczas kwietniowego spotkania DKK Klubowiczki rozmawiały o książce Natalki Śniadanko pod tytułem „Lubczyk na poddaszu”.

Ta nietypowa, budząca zmysły i wspomnienia pozycja otrzymała od Uczestniczek spotkania mieszane recenzje. Niektóre z Pań były zachwycone jej niekonwencjonalnością i sposobem w jaki zmusza czytelnika do przemyśleń. Niestety, dla reszty Klubowiczek ten oryginalny sposób przekazu stanowił przeszkodę do cieszenia się lekturą.

Zdecydowanie lepiej została odebrana druga książka, wybrana jako lektura dodatkowa na ten miesiąc. „Siostro, siostro” Oksany Zabużko, to zbiór opowiadań, który Czytelniczki uznały za zdecydowanie wart polecenia.

Następne spotkanie DKK odbędzie się już 17 maja, o godzinie 18:00. Dyskusja będzie poprzedzona spotkaniem z autorem – Jakubem Małeckim. Jako lekturę na maj Klubowiczki wybrały książkę „Święto ognia”. Zapraszamy!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl