ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Lawendowy albumik

Data publikacji: 06/06/2024

To co najbardziej zapamiętamy po tych warsztatach to zapach. Piękna woń lawendy towarzyszyła nam od początku spotkania za sprawą pewnej niespodzianki. Uczestniczka warsztatów Aneta uszyła dla wszystkich serduszka i woreczki z prawdziwej lawendy. Serduszka trafiły na okładki albumików, a woreczki na sprężyny spinające album. Podczas przewracania kart, przy każdym ruchu ziarenka lawendy poruszają się i dookoła roznosi się niesamowity zapach. Te odczucia potęgowały świeczki w lampionikach ozdobionych naturalnymi gałązkami. Temat warsztatów spodobał się uczestniczkom i praca nad albumami sprawiała im widoczną przyjemność. Każda strona jest inna, każda indywidualna. W albumach rozgościły się koszyki i skrzynki z fioletowym kwieciem, rowery i bukiety. Wszystko to, co ma związek z lawendą. Do obrazków dopasowane zostały pozytywne hasła. Oglądanie tak dopracowanych albumów to prawdziwa frajda. Już nie możemy się doczekać, kiedy wkleimy tam zdjęcia z wycieczek na pola lawendowe.

Dziękujemy uczestniczkom za wspaniałą atmosferę, otwartość, kreatywność i odwiedziny w naszej bibliotece. Szczególne podziękowania należą się Anecie Ł. za dużą pomoc w przygotowaniu warsztatu.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl