ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Lektury.gov.pl – czytaj online za darmo!

Data publikacji: 08/04/2020

Serwis Lektury.gov.pl to otwarte, dostępne i przyjazne cyfrowe zasoby edukacyjne oraz kulturowe. Ułatwia on zapoznawanie się z utworami literackimi, które są w kanonie lektur szkolnych. Projekt został zainicjowany przez dwa ministerstwa: Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Dzięki tej inicjatywie możemy pobierać lektury przez Internet w formie e-booka, czytać je w dowolnym momencie za pomocą wygodnej aplikacji mobilnej lub słuchać ich w wersji audio.

Serwis powstał z myślą o uczniach, studentach, nauczycielach oraz wykładowcach, ale sprawdzi się również dla tych, którzy chcieliby poznać lub przypomnieć sobie najważniejsze dzieła literatury polskiej i światowej. Narzędzie to umożliwia również zgłaszanie i dzielenie się ciekawymi projektami dydaktycznymi.

Celem serwisu jest zaoferowanie czytelnikom jak najszerszego zbioru pozycji z literatury szkolnej jak i zapewnienie im jak najwygodniejszego kontaktu z tymi pozycjami.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl