Usługa języka migowego
Power

Lisie opowieści “Na lotnisku w Zwierzaczkowie”

Data publikacji: 13/06/2024

W środę 12 czerwca, odbyły się kolejne warsztaty literacko–plastyczne z cyklu “Lisie opowieści” w filii w Józefosławiu.

Tym razem dzieci zapoznały się z książką “Na lotnisku w Zwierzaczkowie” Sharon Rentty. To radosna, pełna przygód opowieść z pędzącą akcją pokazuje lotnisko i oswaja dzieci z lotem samolotem! Niepowtarzalne ilustracje tworzą baśniowy świat Zwierzaczkowa, gdzie wszyscy sobie pomagają, starają się, uczą, pracują i spełniają marzenia o wymarzonym zawodzie.

Po wysłuchaniu książeczki, na dzieci czekała praca plastyczna. Idąc w ślad naszych bohaterów, wybraliśmy się w podróż. Stworzyliśmy samolot, wyspę, a na niej oczywiście palmę, hamak i słońce. Nie zapomnieliśmy również o bohaterze naszych cyklicznych spotkań – Lisku Józku z Józefosławia. To będą udane wakacje!

Życzymy wszystkim słonecznego lata i do zobaczenia we wrześniu.

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno