Lista uczestników projektu “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka!”

Data publikacji: 01/10/2020

Biblioteka Publiczna w Piasecznie realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka”

Ogłoszenie listy uczestników  projektu  “Najlepszy kierunek na przyszłość – Biblioteka”

Dziękujemy za zgłoszenia i z przyjemnością informujemy, że na listę podstawową do udziału w projekcie zakwalifikowali się:

1. Edyta Dryja
  2. Sylwia Chojnacka-Tuzimek
  3. Urszula Bąkowska
  4. Aldona Lazar
  5. Renata Zagożdżon
  6. Joanna Miter-Cena

Lista rezerwowa:

1. Monika Berkowicz
  2. Tomasz Korczak
  3. Łukasz Krzysztof Załęski
  4. Kacper Andruszczak

Gratulujemy!!!

Niebawem zorganizujemy spotkanie dla wszystkich uczestników, na którym omówimy podstawowe kwestie związane z rozpoczęciem kursu nauki języka angielskiego. Każdy uczestnik zostanie poinformowany wcześniej mejlowo.