Listopadowe spotkanie z Książkową sensoryką

Data publikacji: 22/11/2021

W sobotnie popołudnie odbyło się kolejne spotkanie z cyklu “Książkowa sensoryka dla smyka”. Rozpoczęliśmy od zabawy ruchowej “Głowa, ramiona, kolana, pięty”. Następnie przyjrzeliśmy się książeczce “Uwaga Krokodyl”. Dzieci mogły między innymi zobaczyć jaką fakturę mają kły morsicy, trąba słonia, skóra hipopotama, czy zęby krokodyla. Następnie uczestnicy odgadywali zapachy produktów takich jak czosnek, miód, truskawka, mięta, a nawet pieczonego kurczaka. Wszystko za sprawą książeczki z cyklu “Moja pachnąca książeczka”. Na zakończenie spotkania mogliśmy poczuć bożonarodzeniowy klimat, dzięki książeczce dźwiękowej “Rozdzwonione święta”. Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie naszych najmłodszych uczestników. Zapraszamy na kolejne spotkanie już w styczniu.