ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Majowe spotkanie DKK

Data publikacji: 13/05/2021
Kolejne z cyklicznych spotkań Dyskusyjnego Klubu Książki odbyło się 11 maja. Tym razem rozmawiałyśmy o najnowszej książce Katarzyny Nosowskiej – “Powrót z Bambuko”.
Część Klubowiczek przeczytała książkę, inne wysłuchały audiobooka w wykonaniu samej autorki i ta druga forma szczególnie przypadła do gustu uczestniczkom spotkania.
Książka została bardzo dobrze przyjęta przez Klubowiczki. Tematy, jakie porusza autorka, były przedmiotem ciekawej dyskusji. Każda z pań znalazła w książce coś, co ją zainspirowało lub dało do myślenia.
Po raz kolejny członkinie DKK upewniły się, że rozmowa o wspólnie przeczytanej książce może być bardzo interesująca i pozwala zupełnie inaczej spojrzeć na omawiana lekturę.
 
W trakcie spotkania Klubowiczki wybrały książkę na kolejne spotkanie, które odbędzie się 15 czerwca o godzinie 17.30. Będzie to literatura skandynawska, zgodnie z kalendarzem tegorocznego challengu “Z książką przez świat”. 
Serdecznie zapraszamy na spotkanie wszystkich, którzy już przeczytali lub zechcą przeczytać książkę “Historia pszczół” napisana przez Maję Lunde.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl