ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

MDKK w czerwcu

Data publikacji: 31/05/2023

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkanie Młodzieżowego Dyskusyjnego Klubu Książki. Spotkanie odbędzie się 19.06.2023r. w Bibliotece Głównej, Multicentrum (Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55, I piętro budynek Centrum Edukacyjno-Multimedialnego).

Tym razem skupimy się na jednym z waszych ulubionych gatunków literackich – fantastyce! 

Świat Fantastyki jest pełen magii, nieodkrytych lądów, a przede wszystkim niesamowitych bohaterów. To wszystko składa się na krótkie podsumowanie, że nasze spotkanie będzie owiane intrygującymi dyskusjami. Podczas spotkania skupimy się na wielu aspektach literatury fantasty, możemy podzielić się naszymi ulubionymi seriami, nowo przeczytanymi książkami, jak również spróbujemy rozgryźć sposób tworzenia fantastycznych światów i roli magii w tych opowieściach.

Na spotkanie zapraszamy każdego, nie ważne czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z książkami, czy może już nosisz tytuł “mola książkowego”, jesteś mile widziany!

Mamy nadzieję, że dołączycie do nas i stworzymy razem niezapomniane dyskusje na temat naszej wspólnej pasji do fantastyki!

Do zobaczenia!

 

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl