ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

MDKK w kwietniu

Data publikacji: 04/05/2023

W Młodzieżowym Dyskusyjnym Klubie Książki spotykamy się regularnie, (raz w miesiącu), co pozwala nam na rozwijanie naszych czytelniczych zainteresowań i dzielenie się swoimi spostrzeżeniami z innymi uczestnikami. Dzięki naszym dyskusjom uczymy się słuchać innych i szanować ich punkty widzenia, a także rozwijamy nasze zdolności językowe i umiejętności dyskusyjne.

Podczas spotkania w kwietniu omawialiśmy książkę Grażyny Bąkiewicz “Ale historia… Ta potworna wojna.” Razem z uczestnikami byliśmy pod wrażeniem jak wiele odmiennych emocji może wzbudzić jedna książka.. Tytuł ten zrobił na nas ogromne wrażenie i wywołał wiele dyskusji, które płynnie przenikały do powiązanych tematów.

Na następnym spotkaniu każdy z klubowiczów będzie miał okazję przedstawić wybraną przez siebie biografię, bądź książkę przedstawiającą konkretną osobę. Dzięki takiemu spotkaniu będziemy mogli poznać historie innych ludzi i zobaczyć, jak wiele ciekawych osobowości było i jest wokół nas. Mamy nadzieję, że taki charakter spotkania zainspiruję naszych uczestników.

Następne spotkanie odbędzie się 24.05.2023r. o godz. 17.00 w Bibliotece Głównej, Multicentrum (Piaseczno, ul. Jana Pawła II 55, I piętro budynek Centrum Edukacyjno-Multimedialnego).

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl