ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci

Data publikacji: 01/04/2020

Zapraszamy do wspólnej zabawy! Z okazji Międzynarodowego Dnia Książki dla Dzieci, obchodzonego w dzień urodzin znanego duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena, przygotowaliśmy kilka zadań i ciekawostek o nim, a także o jego najbardziej znanych baśniach. Wszystko umieszczone jest na interaktywnym obrazku. W jego prawym górnym rogu znajduje się symbol rączki. Po jej naciśnięciu pokażą Wam się wszystkie interaktywne elementy, na które należy kliknąć. Czy zmierzysz się z zadaniami, które dla Ciebie przygotowaliśmy? Jeśli tak, to do dzieła i powodzenia.

 

2 kwietnia obchodzimy co roku Międzynarodowy Dzień Książki Dla Dzieci, którego celem jest promocja czytelnictwa wśród najmłodszych. Święto to jest obchodzone w rocznicę urodzin słynnego baśniopisarza Hansa Christiana Andresena.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl