ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Młodzieżowy Klub Planszówkowy w Multicentrum

Data publikacji: 21/10/2025

W Dniu Gier Planszowych, odbyło się pierwsze w nowym sezonie spotkanie Młodzieżowego Klubu Planszówkowego. Wydarzenie miało miejsce w przyjaznej przestrzeni Multicentrum w Bibliotece Publicznej w Piasecznie, która po raz kolejny stała się miejscem spotkań młodych pasjonatów gier planszowych.

Wydarzenie rozpoczęło się uroczystym powitaniem uczestników i krótkim wprowadzeniem do nowego sezonu. Następnie uczestnicy zasiedli do stołów, aby wspólnie zmierzyć się z emocjonującą grą „Pandemic” – kooperacyjną planszówką, w której gracze wcielają się w zespół specjalistów walczących z globalnymi epidemiami. Chłopcy, pracując zespołowo, starali się uratować świat przed rozprzestrzeniającymi się chorobami, a przy tym świetnie się bawili i doskonalili swoje umiejętności strategicznego myślenia oraz współpracy.

Spotkanie przebiegło w znakomitej atmosferze, pełnej zaangażowania, śmiechu i pozytywnej energii. Uczestnicy już nie mogą się doczekać kolejnych rozgrywek i nowych tytułów, które pojawią się w nadchodzących miesiącach.

Nowy sezon zapowiada się naprawdę ekscytująco!

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl