Multiwakacje – Tydzień 4 – Wytęż umysł!

Data publikacji: 17/07/2020

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież w wieku 8 – 12 lat do wzięcia udziału w wakacyjnych zajęciach w Multimedialnej Strefie Biblioteki Głównej (budynek CEM, I piętro).

W ostatnim tygodniu lipca zorganizujemy prawdziwą gimnastykę dla naszych umysłów. Zaczniemy od kolorowania matematycznych rysunków, następnie staniemy się detektywami i będziemy rozwiązywać najbardziej zawiłe zagadki, a na koniec wykorzystamy wszystkie nabyte umiejętności do zabawy z mixem łamigłówek.

W celu zapisania dziecka należy zapoznać się z regulaminem warsztatów oraz wypełnić kartę zgłoszenia. Podczas zajęć każdego uczestnika oraz opiekuna przebywającego na terenie Multicentrum obowiązują maseczki.

Liczba miejsc jest ograniczona. Obowiązują zapisy na zajęcia. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kontakt: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl

Miejsce: Strefa Multicentrum (I piętro Biblioteki Głównej przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie)

Czas: 14:00 – 15:00

Obrazki logiczne 27.07.2020 r. (poniedziałek)