ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Na ratunek LEGO

Data publikacji: 17/05/2024

Od 8 do 16 maja 2024 w bibliotece w Złotokłosie trwała akcja “Na ratunek LEGO”. Biblioteka otrzymała w darze klocki lego (dziecko już wyrosło). Na początku myśleliśmy, że poradzimy sobie sami. Posegregujemy, umyjemy i klocki będą służyć młodym czytelnikom. Założenie było błędne, stąd akcja “Na ratunek LEGO”.

Odzew przekroczył nasze oczekiwania 🙂 Klocki porządkowali: Julka, Hela z mamą, Paulina i Olga, Władek, dwóch Janków, Kacper i Marcel oraz Bartek z mamą. Niektórzy spędzili w bibliotece wiele godzin. Jeśli kogoś nie wymieniliśmy prosimy o wyrozumiałość. Wszystkim bardzo dziękujemy, bez waszego zaangażowania porządkowanie trwałoby miesiącami. Udało się (dzięki kreatywności i cierpliwości oraz sprytowi “legowiczów”) odbudować niedokończone lub zdekompletowane budowle oraz pozyskać mnóstwo klocków na przyszłe warsztaty.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl