ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Nasza biblioteka w prasie

Data publikacji: 07/12/2022

W magazynie branżowym „Biblioteka Publiczna” oraz w lokalnej prasie „Gazeta Piaseczyńska” pojawiły się artykuły o naszej Bibliotece.„Biblioteka Publiczna” dostrzegła nasze działania, dzięki którym znaleźliśmy się na „Bibliotecznej liście przebojów”. Warsztaty hafciarskie dla seniorów, które odbyły się w punkcie bibliotecznym w Kamionce zachwyciły nie tylko uczestników. Cały przebieg lipcowych warsztatów oraz relację znajdziemy w artykule wyżej wymienionego magazynu.

treść artykuły w magazynie "Biblioteka Publiczna"

Natomiast w „Gazecie Piaseczyńskiej” możemy przeczytać o nadchodzącym spotkaniu autorskim z Bogusławem Wołoszańskim, jak również o dwóch wydarzeniach, które w ostatnim czasie miały miejsce w Bibliotece Głównej tj. Kongres Bibliotek oraz 5. Piaseczyńskie dyktando. „Gazeta Piaseczyńska” informuje również o planach publikacji dwóch książek oraz  innych działaniach bibliotecznych m.in. TuTuPoint, czy o nowych muralach. Serdecznie zapraszamy do przeczytania wyżej wymienionych artykułów.

strona główna "Gazety Piaseczyńskiej"

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl