ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

“Nasze ulubione przygody Mikołajka” – rękopis

Data publikacji: 14/06/2024

Z okazji 60. lecia pierwszego polskiego wydania “Mikołajka” René Goscinnego, w tłumaczeniu Toli Markuszewicz i Elżbiety Staniszkis nasza biblioteka włączyła się do III edycji akcji “Przepiszmy to!” – Nasze ulubione przygody Mikołajka.

Dzięki zaangażowaniu i kreatywności naszych czytelników oraz bibliotekarzy powstał piękny rękopis ze zbiorem opowiadań o znanym i lubianym rozrabiace z Francji.

Dziękujemy wszystkim czytelnikom, którzy zaangażowali się do tworzenia wspólnego rękopisu. Dziękujemy za poświęcony czas, za każdą napisaną literę, każdą narysowaną kreskę. Bez Was nie powstałby ten rękopis.

Rękopis można oglądać do końca czerwca 2024 r. w filii przy Kościuszki 49. Następnie zostanie wysłany do organizatorów akcji (Academy International Wawer oraz Warszawski Dom Kaligrafii) i dołączy do pozostałych rękopisów, z których zostanie utworzona wystawa.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl