ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Nie mam, co czytać – Najpierw książka, potem serial cz. 3

Data publikacji: 22/04/2020

Kolejne książki trafiają na ekrany telewizorów. Można je oglądać w serwisach streamingowych, co pozwala skończyć serial niemal tak szybko jak wciągającą powieść.

Genialna przyjaciółka – Elena Ferrante. Powieść Ferrante podbija serca czytelników od miesięcy. Na bibliotecznych półkach jej nie znajdziecie – kolejki chcących ją przeczytać są długie i cierpliwe. Opowieść o Elenie, która wspomina niezwykłą przyjaźń z Lilą przeniesiona została również na srebrny ekran. Serial można oglądać na platformie GBO GO.

Szukając Alaski – John Green. Autor młodzieżowych książek, które chwytają za serce. Powieść o miłości, przyjaźni i poszukiwaniu swojego miejsca w świecie. Serial skierowany jest głównie do młodzieży, ale nie brakuje w nim – jak w powieści – ważnych tematów i błyskotliwych dialogów. Dostępny na platformie HBO GO.

Żmijowisko – Wojciech Chmielarz. Zarówno powieść, jak i serial przyniosły autorowi ogromną popularność. To opowieść o tragedii, uczuciach i tajemnicach. W serialu zobaczymy m.in. Pawła Domagałę, Piotra Stramowskiego i Wojciecha Zielińskiego. Dostępny na Playerze.

 

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl