Niech Moc będzie z Wami

Data publikacji: 04/05/2021

4 maja to nieoficjalne święto fanów Gwiezdnych Wojen. Seria filmów stworzonych przez George’a Lucasa od lat rozbudza wyobraźnię i zabiera widzów w kosmiczną podróż, pokazując walkę dobra ze złem, siłę przyjaźni, oddania i lojalności. Ten popkulturowy fenomen wykorzystują także twórcy książek. W naszych bibliotekach znajdziecie powieści dla dorosłych i dla dzieci z uniwersum Star Wars. Zapraszamy do wypożyczeń i niech Moc będzie z Wami.

Punkt Biblioteczny w Kamionce dziękuje najmłodszym czytelnikom, którzy przyczynili się do powstania wystawki tematycznej o Gwiezdnych Wojnach. Oprócz komiksów, albumów i płyt DVD, prezentujemy w punkcie piękne obrazy, miecze świetlne, budzik, stojak, model statku, a nawet ulubiony talerz i kubek fana.