“(nie)świąteczne opowiadania” po warsztatach z Agnieszką Lis

Data publikacji: 21/12/2020

W soboty 5 i 12 grudnia odbyły się warsztaty literackie z Agnieszką Lis. Uczestnicy warsztatów spotkali się z prowadzącą za pomocą platformy Zoom.

Podczas warsztatów uczestnicy wykonywali rozmaite ćwiczenia, dzięki którym doskonalili swój kunszt literacki oraz zdobywali nowe umiejętności pisarskie. Efektem pracy wykonanej podczas warsztatów są opowiadania, które prezentujemy Państwu w zbiorze, do pobrania.

(nie)świąteczne opowiadania – POBIERZ

Serdecznie dziękujemy uczestnikom za nadesłanie swoich prac, a czytelnikom życzymy przyjemnej lektury!

Wyłączne prawa autorskie należą do autorów opowiadań. Prosimy o niekopiowanie i niepublikowanie tekstów ani ich fragmentów bez zgody autorów.