• Usługa języka migowego

Noc Bibliotek 2022 – escape room

Data publikacji: 26/09/2022

Z okazji Nocy Bibliotek filia w Józefosławiu serdecznie zaprasza dzieci w wieku 11–13 lat na wyjątkowy wieczór pełen magii i zagadek. Latająca miotła, czarodziejskie różdżki, eliksiry oraz moc innych atrakcji czekają na uczestników zabawy.

Spotykamy się 30 września (piątek) od godz. 18.30. Liczba miejsc ograniczona, obowiązują zapisy.

Aby wziąć u dział w wydarzeniu, należy zapoznać się z regulaminem Nocy Bibliotek oraz wypełnić kartę zgłoszenia i przynieść ją do filii w Józefosławiu lub przesłać mailowo na adres: jozefoslaw@biblioteka-piaseczno.pl

Do zobaczenia!