O czytaniu rozumem i sercem

Data publikacji: 04/10/2022

Podczas wrześniowego spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki wzięliśmy na tapet „Sztukę słyszenia bicia serca” Jan-Philippa Sendkera.

Opinie na temat tej książki były bardzo spolaryzowane. Część uczestniczek spotkania była zachwycona lekturą i jej mistycznym przesłaniem. Inne klubowiczki, natomiast, widziały w niej jedynie ckliwą historię miłosną. Dyskusjom nie było końca! Wszystkie uczestniczki spotkania podawały argumenty na rzecz swojego stanowiska, jednak osobiste odczucia okazały się najważniejsze, i żadna z obecnych pań nie zmieniła swojego początkowego zdania na temat tej książki.

Na kolejne spotkanie Klubu zapraszamy 18 października 2022. Będziemy rozmawiać o książce „Pamiętnik księgarza” Shauna Bythella.