„Gazeta Wyborcza” dla biblioteki

„Gazeta Wyborcza” dostępna jest dla naszych czytelników dzięki firmie PITax.pl Łatwe podatki

Projekt „Gazeta Wyborcza dla Biblioteki” to 12 miesięcy bezpłatnej, cyfrowej prenumeraty Wyborczej Premium, z możliwością przedłużenia jej na kolejne lata. Prenumerata jest aktywna przez 12 miesięcy od 1 marca 2019 r.

W pakiecie Wyborczej Premium znajduje się między innymi:

• Nielimitowany dostęp do wszystkich serwisów Wyborcza.pl (m.in.Wysokieobcasy.pl i 24 serwisów lokalnych), wybranych wydań archiwalnych na Wyborcza Classic oraz Magazynów Wyborczej (w tym Duży Format, Magazyn Świąteczny, Ale historia);
  • Nielimitowany dostęp do treści w aplikacji Wyborczej, na iOS lub Android;
  • Możliwość korzystania z Czytnik.Wyborcza.pl – wszystkie teksty w układzie jak w papierowym wydaniu Wyborczej;
  • Możliwość komentowania i zapisywania artykułów w schowku oraz możliwość podzielenia się otwartym artykułem ze znajomym „share with friends”.
  • Zniżki do -50% na książki i ebooki w Kulturalnysklep.pl oraz Publio.pl;
  • Dwa dodatkowe dostępy do treści Wyborcza.pl dla wybranych osób;
  • Nielimitowany dostęp do archiwum – 4 miliony archiwalnych artykułów Wyborczej, od 1989 roku;
  • Unikalne treści dostępne w aplikacjach: „Książki. Magazyn do czytania” i „Wysokie Obcasy Extra”.