Obecna sytuacja w bibliotece – zobacz film!

Data publikacji: 24/03/2020

Drodzy Czytelnicy! Nagraliśmy kolejny film z informacjami na czas obecnego zagrożenia epidemiologicznego. Renata Zagożdżon, p.o. kierownika ds. udostępniania, opowiada o obecnej sytuacji w bibliotece, o możliwości korzystania z Legimi oraz o automatycznym przedłużeniu wypożyczonych książek. Pozostańcie w zdrowiu i dużo czytajcie!

• Przypominamy, że skontaktujecie się z nami pod numerem telefonu: 22 484 21 44
  • Nasz adres mailowy: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl
  • Niestety nasza pula kodów do Legimi na marzec 2020 już się skończyła… Ale zachęcamy was do skorzystania z promocji i wypróbowania Legimi „14 dni za darmo”. Jak to działa? Każdy nowy czytelnik/słuchacz Legimi po zarejestrowaniu się na stronie www.legimi.pl/kod i po wpisaniu kodu może wybrać odpowiedni pakiet. Korzystajcie i czytajcie do woli nie wychodząc z domu!