Ono ma tę moc! – warsztaty o motywacji wewnętrznej dziecka

Data publikacji: 12/10/2020

“Ono ma tę moc!” to warsztaty dla rodziców, które odbyły się w naszej bibliotece w sobotę 10 października. Prowadząca je Agnieszka Podleśna, trener komunikacji empatycznej i trener umiejętności wychowawczych, przeprowadziła naszych uczestników przez świat motywacji. Rodzice mogli przyjrzeć się swoim sposobom motywowania dzieci, zastanowić się nad skutkami motywowania zewnętrznego i wewnętrznego, ale też przede wszystkim mogli zatrzymać się w swoim pośpiechu, by złapać z kontakt z tym, co dla nich najważniejsze w wychowaniu ich dzieci.

Rodzice zgłosili też zapotrzebowanie na warsztaty poświęcone w całości emocjom i granicom. W związku z tym już dzisiaj zapowiadamy, że takie tematy rodzice będą mogli zgłębiać na warsztatach w listopadzie. Więcej informacji wkrótce na naszej stronie internetowej!