W poniedziałek 18 maja w DKK z dreszczykiem w Zalesiu Górnym omawialiśmy pozycję Jo Nesbo pod tytułem „Zazdrość”. Tym razem wybraliśmy opowiadania, których motywem wspólnym było tytułowe uczucie. Jak zawsze zdania były podzielone – części osób się podobały, inni uznali, że krótka forma im nie leży. Dyskusja była burzliwa. Na koniec jak zawsze rozwiązaliśmy bingo.
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.