ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Pani Zamieć wita przedszkolaki w bibliotece

Data publikacji: 12/01/2023

We wtorkowy poranek dzieci z Przedszkola nr 10 w Piasecznie odwiedziły Odział dla Dzieci i Młodzieży Biblioteki Głównej.

Po przywitaniu zaprosiliśmy naszych małych gości do magicznego świata teatrzyku Kamishibai. Dzieci w wielkim skupieniu słuchały baśni ” Pani Zamieć”. Wspólnie omawialiśmy rodzaje nagród, jakie otrzymały bohaterki opowieści za wykonaną pracę. Rozmawialiśmy też o zimowych zabawach na śniegu.

W nawiązaniu do obecnej pory roku przedszkolaki wykonały wesołe bałwanki: przyklejały szaliczki, czapeczki i guziki. Następnie rysowały oczka, noski i usta bałwankom oraz dekorowały płatkami śniegu. Świetnie poradziły sobie z wyborem kolorystyki i wykonaniem swojej baśniowej postaci.

Ostatnim punktem programu była oczywiście wspaniała sesja zdjęciowa. Dzieci były bardzo grzeczne, sprawnie wykonywały powierzone im zadania i aktywnie włączały się w dyskusję.

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl