ul. Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
Usługa języka migowego
Power

Parapetówka 2.0 – koncert duetu Ojciec i Syn pt. “Nasze inspiracje

Data publikacji: 06/10/2020

W ramach Parapetówki 2.0, czyli świętowania 1 rocznicy przeniesienia Biblioteki Głównej do nowej siedziby w budynku Centrum Edukacyjno-Multimedialnym przy ul. Jana Pawła II 55 w Piasecznie, organizujemy szereg atrakcji dla mieszkańców.
Serdecznie zapraszamy na koncert duetu wokalno-instrumentalnego “Ojciec i Syn”, który odbędzie się w ramach Parapetówki 2.0.

Bilety w cenie 5 zł są dostępne w sekretariacie Biblioteki Głównej, ul. Jana Pawła II 55 (pon.-pt. 8-16.00) lub online przez serwis evenea

Grzegorz Tylec, syn z duetu, pisze o zespole: “Ojciec i Syn to duet stosunkowo młody. Działamy wspólnie zaledwie od 37 lat, ale przez ten czas zdążyliśmy już trochę pograć. Publiczności oferujemy głównie kameralne wersje piosenek z naszych ulubionych lat 60. i 70., choć nie unikamy również muzyki bardziej współczesnej, a czasem nawet i klasyków z pierwszej połowy ubiegłego stulecia. W naszym repertuarze znajdują się światowe przeboje takich artystów jak choćby The Beatles, The Beach Boys czy Queen, ale cenimy też naszych rodzimych wykonawców – zespoły Skaldowie, Czerwone Gitary, Marka Grechutę czy Czesława Niemena. Osobne miejsce zajmuje w naszym graniu twórczość Grzegorza Turnaua – artysty, którego muzykę darzymy szczególną atencją. W zanadrzu mamy jednak i piosenki autorskie, które równie chętnie wykonujemy na żywo. Serdecznie zapraszamy więc do posłuchania Ojca i Syna – muzyki pokoleń dwóch.”

Informujemy, że wszystkie wydarzenia, organizowane są w rygorze sanitarny. Obowiązuje pomiar temperatury, dezynfekcja dłoni, zakrywanie nosa i ust, 1,5 metrowe odległości. Dbajmy o siebie nawzajem!

Koncert duetu "Ojciec i syn"

...

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Moja e-bibliotek@ liderem informatyzacji na Mazowszu

Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.

Biblioteka Publiczna w Piasecznie

Jana Pawła II 55
05-500 Piaseczno

tel.: 22 484 21 50
e-mail: kontakt@biblioteka-piaseczno.pl