Personalizowana biżuteria na warsztatach DIY

Data publikacji: 19/08/2021

W minioną środę w Oddziale dla Dorosłych odbyły się kolejne warsztaty z cyklu Zrób To Sam. Warsztaty ponownie przeprowadziła Magdalena Gaładyk, bibliotekarka z Oddziału dla Dzieci. Tym razem przedmiotem pracy Uczestniczek były kolczyki.

Podczas zajęć prowadząca wytłumaczyła techniczne aspekty tworzenia biżuterii. Uczestniczki miały możliwość zapoznać się z narzędziami i półproduktami potrzebnymi do stworzenia swoich własnych kolczyków. Najtrudniejszym zadaniem dla Uczestniczek okazało się wybranie najpiękniejszych koralików i chwostów 🙂 .

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze zdjęciami wykonanych prac.