Piaseczno 2023 w obiektywie – Zdjęcie Miesiąca Kwiecień

Data publikacji: 28/04/2023

1. przesyłane zdjęcia nie powinny być otagowane sygnaturą wskazującą na autora
  2. ze względu na planowane na zakończenie roku wydanie kalendarza zawierającego zwycięskie zdjęcia z kolejnych miesięcy, przesłane fotografie powinny kojarzyć się z daną porą roku lub charakterystycznym zjawiskiem czy wydarzeniem jakie miało miejsce w Piasecznie czy jego okolicach w danym miesiącu.

1. Magdalena Woźniak – Przewodniczący komisji
  2. Joanna Ferlian – Członek komisji

Sekretarz komisji: Sylwia Chojnacka-Tuzimek

Ogólna liczba zdjęć, jakie wpłynęły do komisji: 26