Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści w ramach PUD

Data publikacji: 08/03/2022

W sobotę 5 marca odbyły się pierwsze w nowym semestrze zajęcia Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Studenci i studentki ćwiczyli swoją wyobraźnię, kreatywność i innowacyjność, projektując, a potem budując z różnorodnych drewnianych elementów dowolne wymyślone przez siebie modele. Każde z powstałych dzieł pełniło osobne funkcje. Nie mogło oczywiście wśród nich zabraknąć robota do rozpoznawania i zwalczania wirusów.

Na zakończenie studenci mieli za zadanie opowiedzieć historię, jaką wymyślili dla swoich obiektów.

Warsztaty poprowadził Michał Malinowski, opowiadacz, podróżnik, dyrektor Muzeum Bajek, Baśni i Opowieści.