Uwaga! Lista uczestników jest pełna. Trwają zapisy na listę rezerwową.
Jak zaspokoić niespożytą ciekawość dzieci i chęć poznawania świata? W jaki sposób uzyskać odpowiedź na wszystkie zadane przez nie pytania? Najlepszym sposobem na dziecięcą chęć odkrywania jest zapisanie na listę studentów Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego, podczas którego, wspólnie z naukowcami, będą one eksperymentować, doświadczać i poznawać świat nauki, uzyskując w ten sposób odpowiedź na wszystkie nurtujące je pytania.
Piaseczyński Uniwersytet Dziecięcy to wykłady i warsztaty dla dzieci w wieku 7 – 12 lat. Grupa studentów liczy maks. 15 osób.
Aby wziąć udział w rekrutacji, należy zapoznać się z Regulaminem Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego, a następnie wypełnić Formularz Zgłoszenia i dostarczyć go osobiście do Oddziału Multicentrum w Bibliotece Głównej lub przesłać skan wypełnionego dokumentu drogą mailową na adres: cemmulti@biblioteka-piaseczno.pl.
Udział w zajęciach Uniwersytetu jest odpłatny. Całość wpływów przeznaczona jest na realizację działań Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego. Koszt studiów wynosi 100 zł za semestr (7 zjazdów, 21 godz. zajęć). Czesne za pełen rok akademicki wynosi 200 zł (14 zjazdów, 42 godz. zajęć).
Warunkiem uczestnictwa w programie Uniwersytetu jest:
Opłaty należy dokonać na niżej podane konto:
Biblioteka Publiczna w Piasecznie
Jana Pawła II 55, 05-500 Piaseczno
nr konta: 04 1240 6351 1111 0010 8769 8027
W tytule przelewu należy zamieścić: „Piaseczyński Uniwersytet Dziecięcy” oraz imię i nazwisko dziecka.
Osoby, które nie są w stanie dokonać opłaty w jednej racie mogą zdecydować się na płatność w dwóch ratach:
Regulamin Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego
Termin przyjmowania zgłoszeń – do 25 września 2020 r.
Wszystkie zajęcia będą odbywały się w soboty, na terenie Biblioteki Głównej w Piasecznie, przy ul. Jana Pawła II 55, w godzinach: 10:00-13:00.
Harmonogram Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego:
W ramach Piaseczyńskiego Uniwersytetu Dziecięcego zajęcia poprowadzą, między innymi:
Kontakt:
Projekt jest realizowany w ramach programu 2.1 E-usługi, Poddziałanie 2.1.1 E-usługi dla Mazowsza, typ projektów Informatyzacja bibliotek, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego 2014-2020.