Piaseczyńskie Miasto Kobiet z Katarzyną Dowbor

Data publikacji: 16/03/2022

Niedzielny wieczór, 13 marca 2022, upłynął w bibliotece w miłym towarzystwie i niemal domowej atmosferze. Gościem 6. Piaseczyńskiego Miasta Kobiet była Katarzyna Dowbor, a rozmowę poprowadziła Katarzyna Ostrowska.

Katarzyna Dowbor podzieliła się historiami ze swojego życia. Mogliśmy m.in. usłyszeć o pierwszej pracy w TVP, w której jako prezenterka przepracowała niemal 30 lat. Wspominała o swojej telewizyjnej matce Edycie Wojtczak, od której uczyła się zawodu. Prezenterka dzieliła się swoją miłością do zwierząt, opowiadając m.in. o władcy domu, czyli kocie Jaggerze oraz schorowanym koniu Wojtku. Zgromadzonych gości najbardziej interesowały kulisy programu “Nasz nowy dom”. Pani Katarzyna opowiedziała uczestnikom spotkania wzruszające historie oraz ciekawostki z realizacji programu, który jest spełnieniem zawodowych marzeń dziennikarki. Dziękujemy za wspaniałe spotkanie!